Tuvalet raporu

Barış bey sanırım lazımlığa oturmaktan sıkılmaya baÅŸladı. Yaklaşık 2 haftadır kakasını söylemiyor. ÇiÅŸi ise çok sıkıştığı zaman son anda söylüyor. Kaka mevzunu sadece sabah kalkınca ve akÅŸam yaptığı için çok sorun olmuyor. Popoyu tutmaya baÅŸlayınca anlayıp soruyorum ozaman “kakam geldi” diyor. Ama bazen onu da söylemeyip altına yaptığı oluyor. ÇiÅŸ de de ben iyice tecrübelendim. Pipiyi tutmaya baÅŸlayıp saÄŸa sola sallanmaya baÅŸladı mı tamam. Hemen gidiyoruz lazımlığa. Ama kreÅŸte benim kadar dikkatli olamıyorlar her gün. Bazı gün hiç üstüne yapmamış bazı günde 2 kere altına kaçırmış geliyor eve.

Bunlar sanırım normal ÅŸeyler. Hava sıcak olduÄŸu için altına yapmanın onu çok rahatsız etmediÄŸini düşünüyorum. Bu yüzden de eÄŸer eÄŸlenceli birÅŸeyler yapıyorsa lazımlığa gitmeye üşeniyor. Zamanla buda düzelecek. Biz bol bol don ve pantalon kolleksiyonu yaptık tabi bu arada 🙂

This entry was posted on Friday, June 17th, 2011 at 08:35 and is filed under Günlük. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.