Doktor kontrolü

Barış bey biraz erkende olsa 2,5 yaş kontrolüne gitti. Herşey yolunda. Sadece kulakta biraz fazla kirimiz varmış okadar. Onuda gliserin damlatarak çözeceğiz. Boyu kiloyu flan buraya yaıyorum sonra unutmamak için

Kilo: 13,800 ( Sanırım 1 ay önce 15 kilo diye yanlış ölçmüşüz. Çünkü zayıflamadı hiç)
Boy: 93 cm
Kafa: 50 cm ( Ki bence daha fazla çünkü 54 lük şapkalar ancak oluyo kafaya)

Bu arada bir kötü haber var ki ben çok üzüldüm. Doktorumuz Hülya Sonugür muayenehanesini kapatıyormuÅŸ. BaÅŸka bir doktor önerdi. Ama onun gibi olur mu bilmem. BEn çok güveniyordum. Ä°lk baÅŸta çok ters ve çok uçuk gelsede fikirleri, 2 senede aslında ne kadar doÄŸru söylediÄŸini gördüm. Bana ” siz artık 2,5 yaşına getirip birazda olsa zor kısmı atlattınız. Artık bundan sonrası daha kolay. Bu yüzden korkmayın.” dedi. Ve bana bir sürü not yazıp verdi. Antibiotik nezaman gereklidir. doktora ne zaman gitmek gerekir. Süt diÅŸleri ne zaman dökülür diye. Birde ek bir sürü bilgi. Saolsun çok sevmiÅŸtik biz onu. Åžimdi onun yerini doldurur umarım tavsiye ettiÄŸi doktor. “Arkadaşımdır kendisi, hem insan olarak hemde doktor olarak iyidir” dedi.

This entry was posted on Thursday, June 9th, 2011 at 08:04 and is filed under Günlük. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.