Çişli maceralar

iki gece önce  Barış  ilk defa bezsiz yattı. Sabah 7:30 da uyandığında kupkuruydu 🙂 Tuvalete oturttum, 10 dk kadar kitap okuyup cilvelendik ama ne çiÅŸ nede kaka yapmadı. Tam kaldırdım “ay ayyy” diye diye iÅŸedi. O sırada bacakları çapraz yapmış pipiyi tutuyordu. Yavrum çiÅŸini tutmaya çalıştı ama tutamadı. Olsun dedim. Yeniden oturttum. Bu sefer çiÅŸinin geri kalanı ile kakasını tuvalete yaptı.

Saat 1 e kadar sık sık oturduk tuvalete o sırada bir kere tuvalete bir kerede pantalonuna yapmak sureti ile çiÅŸ yaptık. Daha sonra dışarıdaydık. 2 kere pantalonuna ( birinde benimkinede 🙂 1 kere umumi tuvalete, 1 kere de portatif lazımlığına yaptı. Yaklaşık 2 ÅŸer saat çiÅŸini tutabildi. Bu bizim için baya büyük baÅŸarı.

Åžu portatif lazımlık olayı çok iÅŸimize yaradı. Çünkü umumi tuvaletten çok korktu Barış. Çok gürültü vardı. Kapılar çarpılıyor, sifonlar çekiliyor ÅŸu salak el kurutucular çalışıyor, çocuklar aÄŸlıyordu. E doÄŸal olarak çiÅŸimizi yapsak da hiç sevmedik o ortamı. Elini bile yıkayamadan çıktık oradan. Daha sonra portatif lazımlığımızı her yerde ulu orta koyup çiÅŸ yaptırmaya çalıştık. sadece 1 inde baÅŸarılı olduk. Ama olsun 🙂 Resimden de anlaşılacağı gibi her tür rezilliÄŸi yaptık 🙂 Oyuncakçıda, kitapçıda, oyun merkezinde arabaların içinde. Her yerde denedik. Tabi bunu yaparken Barışı kapatmaya çalıştık utanmasın diye. Ama sonuç baÅŸarılı oldu.

This entry was posted on Friday, May 20th, 2011 at 09:05 and is filed under Günlük. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.