ArkadaÅŸlarla ilk piknik

Barış okul arkadaÅŸları ile ilk defa bu kadar uzaÄŸa geziye gitti. Çengelköy den servis ile tam 60 çocuk emirgan korusuna pikniÄŸe gittiler. İçim içimi yedi. ” Acaba ne yapıyorlar” diye düşünüp durdum. Biraz endiÅŸe ama daha çok benim dışımda birileri ile bu kadar uzakta eÄŸlenirken neler yapıyor diye merak vardı. Hatta Yıldıray a kırk kere ” ya valla bizi görmeyecek, gizli gizli gidip bakalım” diye söylendim. Ama neyseki o kabul etmedi :)) “Öz güveni geliÅŸsin bırak çocuÄŸu biraz” dedi. Ben de biliyordum ama iÅŸte anneyim yahu genede 🙂

Ve işte Barış beyin ilk özgür pikniği. Dilek hanımın söylediğine göre sürekli ağzı kulaklarında koşturup durmuş. Zaten resimlerde de belli. Özellikle sınıf daki kankaları ile baya eğlenmişler. Bir ara bir kız arkadaşı ile ağacın altında kafa kafaya vermiş kıkırdarlarken yakaladım dedi :))

This entry was posted on Friday, April 27th, 2012 at 13:59 and is filed under Günlük. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.