Faça attım kendime

“Çengelköy’ün eÅŸkiyası” diyor annem bana. Uyurken gözümü kaÅŸim diyorum ama hep tırnaklar yüzümü çiziyor. Dün baya kötü çizmiÅŸim yüzümü “sabah traÅŸ olurken kestim” diyorum soran kızlara 🙂 . Annem çok kızıyor bana. Tırnaklarımı nerdeyse kökünden kestiÄŸi ve bide üstüne  törpülediÄŸi halde ben genede çizecek bi çıkıntı buluyormuÅŸum. Zaten sinir oluyorum törpüye. Metroseksüel yapacak annem beni. Manikürler, vücut losyonları, yüz için özel kremler falan. Valla Demir Kazak erkeÄŸim ben oÄŸlum. zeytin yaÄŸlı sabun ile yıkanıyorum” diye hava atıyo. Buradan anneme sesleniyorum. Bırak beni façalarım ve piÅŸiklerimle baÅŸbaÅŸa. Erkek adam façalı olur azıcık.

Annenin notu: Barış atopik ciltli olduğu için deride çok kötü kuruluk oluyor. Bu nedenle Mustela marka krem kullanıyoruz. Kızarıklıklar ve döküntüler azalmaya başladı gibi.

This entry was posted on Thursday, April 2nd, 2009 at 22:33 and is filed under Günlük. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.