pizza ülkesi

Dün arkadaşımız Orkun Yılgör bize Tiyatro Akla Kara dan  “pizza ülkesi” oyunu için davetiye ayarladı.  Bizde kalktık hazırlandık gittik baba, anne ve oÄŸul olarak. Biz kendimizi ” pek de eÄŸlenmeyeceÄŸiz ama Barış tiyatrodan keyif alsın yeterki” diye hazırlamıştık. Ama hiç de öyle olmadı. Ailecek kakara kikiri izledik oyunu. SoÄŸanın çok aÄŸlayan bir karakter olması, biberin sivri olması, domatesin de çok neÅŸeli biri olması çok eÄŸlendirdi bizi. Oyuncular, müzik danslar ve verdiÄŸi mesajlar çok güzeldi. Barış baÅŸtan sona çok keyif aldı. 2 perdelik oyunda ara verilince “aa niye gittilerrr” dedi. “geri gelecekler oÄŸlum. çiÅŸ molası ” diyince tamam dedi. Oyun sonunda hepimizden çok alkışladı 🙂 “bebek mısıyy çok tatlııı” diye de diÄŸer seyircilerle fikir paylaşımında bulundu :))

E tabi oyundan sonrada pizza yemeye gittik kadıköyde. 3-11 yaş arası çocuğu olan herkeze tavsiye ederim. Tiyatroyu sevdirmek için çok güzel bir oyun.

http://www.facebook.com/pages/Tiyatro-Akla-Kara/199988886727951?sk=wall

This entry was posted on Monday, October 31st, 2011 at 12:29 and is filed under Günlük. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.